Ексклюзивні формули з натуральними екстрактами
Унікальний аромат, що дарує новорічний настрій
Ідеальний стан волосся в зимовий період
Зимова колекція для догляду за волоссям ESTEL LET IT SNOW - це глибоке відновлення волосся, вітамінізація, захист від природних чинників в зимовий період, зігріваючий чарівний аромат і яскравий дизайн, що запам'ятовується.
У новій сезонної серії ESTEL LET IT SNOW закладена новорічна ідея про виконання бажань. Кожна дівчина мріє про те, щоб її волосся було розкішними зовні і здоровими зсередини - незалежно від сезону. Під Новий рік бажання бути прекрасною і неповторною особливо актуально. У зимовий період волосся завжди відчуває стрес, але саме в новорічні свята хочеться чарувати своєю красою і бути на вершині впевненості!
Коли на вулиці йде сніг, настає час повірити в справжні чудеса. Чудо любові. Чудо перетворення. Чудо теплих довірчих відносин. Чудо нових можливостей. Чудо виконання бажань. Потрібно тільки відкрити своє серце і піти вперед, не боячись нових відчуттів. Потрібно тільки побачити: справжні чудеса - всюди! Вони чекають вас вдома, в колі друзів, в улюбленому салоні краси ...
Колекція ESTEL LET IT SNOW - це здійснення мрії про прекрасну якість і чарівною естетикою волосся в зимовий період. Це чудова нагода принести радість коханому клієнту.