Приймання замовлень:

- Цілодобово через наш сайт (в автоматичному режимі)
- По телефону з 09.00 - до 17.30 з ПН. по ПТ. (сб.- нд. - вихідні)

   Доставка по Києву

Доставка замовлень здійснюється безкоштовно, за умови, що вартість покупки перевищує 500 грн. Якщо сума Вашого замовлення менше 500 грн, то вартість доставки складає 40 грн.

Наша служба доставки працює щодня з 10:30 до 19:00. Доставка здійснюється, як правило, на наступний день після оформлення замовлення (при наявності товару на складі).

Оплатити товар можна при отриманні або за допомогою карт карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення.

УВАГА! Мінімальна сума замовлення, для кур'єрської доставки по Києву, в нашому інтернет-магазині, становить 200 грн.

 

                                       Кур`єрська доставка по Україні

Достака кур'єром доступна у містах: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Ужгород, Харків, Херсон.

Замовлення доставляється на наступний день після його оформлення у часовий інтервал з 10:00 до 18:00 за зручною для Вас адресою. При суммі замовлення від 500 грн. доставка безкоштовна.

 

    Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється компанією Нова Пошта. Вартість доставки складає 40 грн. Мінімальна сума замовлення 200 грн. Оплата відбувається при отриманні товару на відділенні Нової Пошти (накладений платіж вже включений у вартість). Або  за допомогою карт карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення.

Доставка займає в середньому 1-3 дні. Після відправлення посилки ми повідомимо № декларації, за якою Ви зможете самі відслідковувати замовлення на сайті "Нової Пошти". При отриманні посилки необхідно мати при собі паспорт.

Найближче відділення Нової Пошти у Вашому місті, Ви можете знайти тут https://novaposhta.ua/office