Графік роботи:

Будні 09:00-17:30

Сб.-Нд. ВИХІДНІ (замовлення на сайті

приймаються в автоматичному режимі)

 

0
Кошик

Термокератин

Процедура ESTEL THERMOKERATIN ефективно насичує волосся кератином і заповнює його недоліки. На зовнішній поверхні волоса молекули кератину відновлюють пошкоджену кутикулу, завдяки чому лусочки волоса пригладжуються і волосся стає більш рівними за текстурою, набуваює сяючого блиску і здорового зовнішнього вигляду.

Дія процедури ESTEL THERMOKERATIN засновано на унікальному складі маски і розігрівальних властивостях термоактиватора, завдяки яким відбувається збагачення волосся амінокислотами і кератином. Пов'язано це з тим, що під дією тепла кератин легше проникає в структуру волосся і надійніше закріплюється у ньому.

Поетапне використання шампуню, маски, термоактиватора, кератинової води в процедурі ESTEL THERMOKERATIN засновано на здатності кератину органічно вбудовуватися в структуру волосся. Кератинова вода закріплює ефект від процедури і володіє 10-ма найважливішими властивостями: зволоження, кератинізація, ущільнення, кольорофіксація, об`єм, розгладження, термозахист, антистатичний ефект, "запаювання" кінчиків, УФ-захист.

Немає товарів

Вгору