Графік роботи:

Будні 09:00-18:00

Сб.-Нд. ВИХІДНІ (замовлення на сайті

приймаються в автоматичному режимі)

 

0
Кошик

Наша продукція

ESTEL Professional представляє повний перелік професійних продуктів по фарбуванню, догляду та стайлінгу, призначених для використання в салонах краси: лінії DE LUXE, DE LUXE SILVER, SENSE DE LUXE, ESSEX, CUREX, AIREX, Niagara, Wavex, OTIUM і багато інших. Асортимент продукції ESTEL Professional налічує понад 1000 найменувань. Особлива гордість для компанії - це професійні фарби для волосся, які забезпечують бренду ESTEL Professional лідерські позиції в своїй галузі.

Якщо Ви хочете знайти вітчизняну косметику професійного рівня, то, мабуть, Estel - кращий вибір. Косметика для волосся Estel зайняла міцні позиції на столі професійних перукарів і є одним з лідерів по виробництву косметики для волосся.

Estel Professional постійно веде розробки в області краси та здоров'я волосся. Для цього компанія має власну лабораторію, використовує кращі компоненти для косметики.

Компанія Estel Professional розробляє свою продукцію в тандемі з провідними фахівцями Санкт-Петербурзького державного технологічного інституту, що дозволяє створювати і використовувати рецепти, які відповідають найсучаснішим вимогам.

Професійна косметика для волосся торгової марки Estel широко затребувана і відповідає всім світовим стандартам якості.
У 2004 році Estel Professional стали переможцями VIII Національного конкурсу на кращу парфюмерно-косметичну продукцію в номінації «Засоби по догляду за волоссям».

На Міжнародній виставці косметики і парфумерії «Интершарм-2004», яка проходила в Москві, компанія «Юнікосметік» отримала найвищу нагороду - золоту медаль за активне впровадження наукових розробок у виробництво косметичних засобів.
У 2005 році Estel Professional стали лауреатами IX Національного конкурсу на кращу парфюмерно-косметичну продукцію в номінації «Засоби по догляду за волоссям».

 

Немає товарів

Вгору