Напередодні Всесвітнього дня блондинок у Києві відгреміло чергове пишне свято краси — "Miss Blonde 2016", одним з основних партнерів якого виступила компанія ESTEL. 26 квітня концерт-хол FREEDOM був світлим як ніколи — 20 блондинок з усієї України зібралися тут, щоб позмагатися за звання найкрасивішої та найспокусливішої золотоволоски. Блискучі вбрання та не менш блискучі посмішки сяяли зі сцени, даруючи гостям піднесений святковий настрій, а розважало поважне товариство сузір'я українських зірок.

Можемо тільки уявити, наскільки журі було важко виділити лише одну найгарнішу дівчину. Але після довгих міркувань найкрасивішою блондинкою обрали Наталію Спітковську, студентку КНТЕУ та претендентку на участь у конкурсі “Міс Україна 2016”. Також журі обрало двох віце-міс, а гості оплесками визначили володарку призу глядацьких симпатій. Щоб переможниці й надалі могли належно підтримувати свою красу, усі вони отримали подарунки від ESTEL Professional. Приємні пакунки з нашим логотипом також знайшли собі місце на столах почесного журі.

Компанія ESTEL продовжуватиме підтримувати найвизначніші модні свята. Адже що, як не підтримка краси та вишуканості, може приносити нам більшу радість?