Графік роботи:

9:00 - 18:00 (Пн.-Пт.)

0
Кошик

DE LUXE - Перманентна

Шановні покупці!

Ми змінилися, щоб Вам було зручніше працювати з каталогом фарб. Відтепер Ви можете зайти на потрібну Вам групу фарб та обрати справа на сторінці товару потрібний Вам колір, не витрачаючи час на гортання нескінченної кількості сторінок з локонами:

Краса волосся - немов алмаз. Його неперевершене сяйво залежить не тільки від якостей, закладених природою. Кожному алмазу необхідне ограновування. DE LUXE - дбайливий і талановитий ювелір, що здатен перетворити волосся у справжній скарб! Неперевершений діамантовий блиск, ідеально рівний глибокий колір і кашемірова м'якість волосся - результат ефективної роботи доглядаючих компонентів. Все це - DE LUXE!

У морі важливих справ, інтриг і стресів DE LUXE - рецепт впевненості і переваги! Це винятково стійка крем-фарба, в якій закладена не тільки унікальна формула догляду, а й глибока ідея краси. Жінка з блискучим, шовковистим і доглянутими волоссям завжди випромінює впевненість. А впевненість - найголовніший крок на шляху до вершини.

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=InrpOMdio1s&t=120s

ESTEL Professional має широкий асортимент професійної фарби для волосся. Фарба для волосся ESTEL допомагає вирішити будь-які завдання, дає свободу творчості для майстра.

Вгору